Asus PCE-AXE59BT Wifi 6e Pcıe Bluetooth Adaptör

2.999,00TL

  • Marka: ASUS
  • Ürün Kodu: 44246
  • Kdv Hariç: 2.499,17TL


Saat 16:00'a Kadar Aynı Gn Kargo ! Comodo SSL Şifreleme ile Gvendesiniz 2 Yıl Resmi Distribtr Garantili

ASUS PCE-AXE59BT Wifi 6E PCIe Bluetooth Adaptör

PCE-AXE59BT

2 Adet Harici Anten ve Manyetik Taban ile WiFi 6E PCI-E Adaptörü 6GHz Bandı için Destek, 160 MHz, Bluetooth 5.2, WPA3 Ağ Güvenliği, OFDMA ve MU-MIMO


ASUS WiFi 6E için tam çözüm - Optimize özellikler ve performans

 

 


Tamamen yeni 6 GHz bandı - WiFi bağlantıları için daha düşük bant yoğunluğu ve parazit

 

 


En yeni Bluetooth® 5.2 - Gelişmiş sinyal menzili, daha yüksek aktarım hızı ve daha düşük parazit

 

 


Ultra hızlı WiFi 6 & WiFi 6E – 4,6 kat daha yüksek hız, gelişmiş bağlantı verimliliği ve daha iyi ağ güvenliği

 

 


Harici antenlerle artan menzil - Bağımsız alıcı-verici ve bağlantı kablosu ile en iyi sinyal alımı için basit konumlandırma imkanı

 

 


PCE-AXE59BT

 

Lider WiFi 6E


ASUS, en yeni WiFi 6E standardı için router’lardan kablosuz PCIe® kartlarına kadar eksiksiz çözümler sunuyor. Dikkatlice tasarlanan yapılandırma ve destek yazılımı ile ASUS WiFi 6E optimize edilmiş özellikler ve performans sağlıyor.

 

 


PCE-AXE59BT, yalnızca PCI-Express x1 standardını destekler, lütfen adaptörü PCI-e x1 yuvasına takın.

 

 


PCE-AXE59BT

 

En Az Tıkanan WiFi


ASUS PCE-AXE50BT, bilgisayarınızın özel 6 GHz bandı aracılığıyla WiFi 6E router’a bağlanmasına olanak tanıyan bir WiFi 6E PCIe® kartıdır. Bu sayede, WiFi 6E olmayan cihazlarla bant genişliği için mücadele etmiyor. 6 GHz bandı, daha fazla bant genişliği, daha geniş esneklik ve daha az ağ yoğunluğu sağlayan fazladan yedi adede kadar 160 MHz kanal sunuyor.

 

 


PCE-AXE59BT

 

Ultra Hızlı WiFi 6E Ultra Hızlı WiFi 6E


WiFi 6E’nin 6 GHz teknolojisi ve geniş 160 MHz kanallar ile PCE-AXE59BT, WiFi 5 cihazlardan 4,6 kata kadar daha yüksek kablosuz hızlar ortaya koyuyor. Böylece yüksek bant genişliği gerektiren görevleri bile harika şekilde yerine getiriyor.

 

 


*2x2 160 MHz WiFi 6E PCIe kartı ve 2x2 80 MHz WiFi 5 PCIe kartı karşılaştırılmıştır.

 

 


PCE-AXE59BT

 

Düşük Gecikme. Hızlı WiFi.


PCE-AXE59BT, bilgisayarınıza güçlü OFDMA ve MU-MIMO işlevini ekliyor. Kablosuz verileri router’a aktarırken bilgisayarınız diğer bağlı cihazları beklemek zorunda kalmıyor, bu teknolojilerle tüm cihazların aktardığı veriler aynı anda gönderiliyor. Tüm bunların sonucunda ise maksimum WiFi performansı için artırılmış ağ verimliliği ve daha düşük gecikme ortaya çıkıyor.

 

 


*WiFi 6 & MU-MIMO destekleyen router gerekir.

 

 


PCE-AXE59BT

 

Anında Bluetooth® Yükseltmesi


En yeni Bluetooth® 5.2 teknolojisine anında yükseltme için PCE-AXE59BT’yi bilgisayarınıza takın ve Bluetooth 4.2’ye göre 2 kat daha yüksek aktarım hızı ve 4 kat daha geniş menzilin tadını çıkarın. Ayrıca, oluşan parazit Bluetooth 5.0’a göre daha düşüktür. Bilgisayarınız, kablosuz çevre birimlerinin elde ettiği hızlı ve kararlı bağlantılara bayılacak!

 

 


PCE-AXE59BT

 

En Uygun Anten Konumlandırması ile Daha İyi WiFi


PCE-AXE59BT ile birlikte gelen harici alıcı-verici, antenleri bilgisayar kasasının dışına konumlandırmanıza ve daha düşük parazit ve en uygun sinyal alımı için açıyı ayarlamanıza olanak sağlıyor. Manyetik taban ile konumlandırma konusunda daha fazla esnekliğe sahip oluyorsunuz.

 

 


PCE-AXE59BT

 

WPA3 ile Gelişmiş Ağ Güvenliği


PCE-AXE59BT’nin kullandığı WPA3 WiFi güvenlik protokolü, ağınızı gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı fazladan koruma sağlıyor.

 

 


PCE-AXE59BT

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


PCE-AXE59BT

 

 Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Sizin İçin Seçtiklerimiz