Güvenlik Sistemi Aksesuarları

DAHUA (DH-HAP120) YÜKSEK HASSASİYETLİ GÜVENLİK KAMERASI MİKROFON
Dahua (Lr1002) E-Poe Destekli Coaxiel / Ethernet Çevirici
DAHUA (PFT3960) 1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm, 20KM SFP MODÜL
DAHUA (PFT3970) 1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, 20KM SFP MODÜL
Dahua Dahua Pfa121-V2 Alüminyum Water-Proof Bağlanti Kutusu Ip6
Dahua Dahua Pfb604W Alüminyum Duvar Montaj Aparatı
Dahua Dahua Pfm820 Utc Kontrolr Video Formati Dönüştürme Anahtar
DAHUA PFA122-V2 ALÜMİNYUM WATER-PROOF BAĞLANTI KUTUSU IP66 KORUMA